THE DEFINITIVE GUIDE TO کارشناسی رنگ خودرو

The Definitive Guide to کارشناسی رنگ خودرو

The Definitive Guide to کارشناسی رنگ خودرو

Blog Article

بعد از انجام کارشناسی خودرو، برگه گزارش کارشناسی به درخواست کننده تحویل داده می‌شود.

بله. با تماس با کارشناسان همراه مکانیک تا یک ساعت قبل از اعزام کارشناس فنی در محل، امکان تغییر زمان و محل بازدید و مدل خودرو برای مشتری وجود دارد.

بله. در صورتی که مشتری درخواست بدهد، کارشناس همراه‌مکانیک قولنامه را با رعایت تمامی موارد قانونی آماده خواهد کرد.

محیط انجام کارشناسی خودرو باید نور کافی، فضای مناسب برای بازکردن درب‌ها و امکان جابه‌جا کردن خودرو برای تست رانندگی را داشته باشد.

کارشناسان فنی با دستگاه دیاگ کیلومتر خودرو را چک می‌کنند. علاوه بر این با توجه به دانش و تجربه خود با بررسی و ارزیابی پارامترهای گوناگون تا حد بالایی مغایرت کیلومتر خودرو را متوجه می‌شوند.

کارشناسی گیربکس یکی از مراحل مهم کارشناسی خودرو می باشد. همانطور که می دانید گیربکس یکی از قطعات مهم خودرو می باشد و وظیفه انتقال قدرت موتور به چرخ ها را بر عهده دارد.

یکی از ابزار‌های بسیار کاربردی و مهم که کارشناسان رنگ خودرو از آن استفاده می‌کنند دستگاه تشخیص رنگ است. این کارشناس رنگ ماشین دستگاه با قرار گرفتن روی قسمت‌های مختلف مقدار ضخامت را نشان می‌دهد.

روش دیگر برای تشخیص رنگ خودرو استفاده از انگشتان دست است. ممکن است این روش نیز همانند روش قبل ساده به نظر بیاید، اما تشخیص به این شیوه نیز تنها کار یک متخصص زبده است. متخصصان تشخیص رنگ خودرو با بررسی نقاط حساس خودرو که در برخورد ها احتمال آسیب بیشتر دارند را به دقت و با استفاده از نوک انگشتان خود لمس می کنند.

موتور خودرو جز آن دسته از مواردی است که نیازمند کارشناسی می باشد حتی اگر هیچ گونه صدا و لرزش های غیرطبیعی هم نداشته باشد.

کارشناسی رنگ خودرو در این صورت نیاز به تجربه و مهارت دارد تا تمامی قطعات تعویضی تشخیص داده شوند.

همکاری آموزشی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با شرکت سلامت الکترونیکی تامین

برای ثبت تلفنی درخواست کارشناسی خودرو با شماره زیر تماس بگیرید

البته لازم به ذکر است زمانی که فروشنده با خریدار صادق نباشد باید این مبلغ را خودش پرداخت کند. نرخ کارشناسی رنگ خودرو بر اساس عواملی که در ادامه بررسی می‌شوند مشخص می‌شود.

بخش‌های نام برده شده به دلیل قرار گرفتن آن‌ها در معرض دید بیشتر تعمیر می‌شوند تا خرابی‌های پیشین نمایان نشوند‌.

Report this page